Instruksjonstimer høsten 2020


Mandag

Instruktør

Georgy

Sted : Skolekjøkkenet

 

 

Musikant

Instrument

avdeling

Start kl:

AmalieAlthornAspirant

14:00

LiveAlthornAspirant

14:25

AndreaAlthornAspirant

14:50

CaspianAlthornAspirant15:15

Kornett/Trompet
Hovedkorps

15:40

Håkon NKornett/TrompetHovedkorps

16:15

Mandag

Instruktør

Bert

Sted:

Trommekjelleren

 

 

Musikant

Instrument

avdeling

Start kl:

Sondre

Slagverk

Hovedkorps

14:00

Liv Leonora

Slagverk

Hovedkorps

14:25

Sigurd

Slagverk

Rekrutt

14:50

Stian

Slagverk

Hovedkorps

15:15

Viktoria

Slagverk

Hovedkorps

15:40

Savannah

Slagverk

Hovedkorps

16:05

KristianSlagverkHovedkorps
  16:30

Yann Silver

Slagverk

Hovedkorps

16:55

Onsdag

Instruktør

Georgy

Sted: 

Trommekjelleren

 

 

Musikant

Instrument

avdeling

Start kl:

Håkon A.

Althorn

Hovedkorps

12:45

Elias

Trompone Hovedkorps

13:10

Aline

Altorn Rekrutt 13:35
Sigurd Trombone Rekrutt 14:00
OdaKornett/Trompet Aspirant14:35 

Astrid

Kornett/Trompet

Hovedkorps 14:50

Onsdag

Instruktør

Knut Esten

Sted : Gymsalen

 

 

Musikant

Instrument

avdeling

Start kl:

 

 

 

14:00

 

 

 

14:25

HenrietteKornett/TrompetRekrutt14:50
EliseTromboneRekrutt

15:15

Erica

Kornett/Trompet

Hovedkorps

15:40

Isac TromboneHovedkorps16:15

Onsdag

Instruktør

 Thomas

Sted : Klasserom 3C

 

 

Musikant

Instrument

avdeling

Start kl:

 


Leander Kornett/TrompetRekrutt14:25

Torsdag

Instruktør

Georgy

Sted:

Trommekjelleren

 

 

Musikant

Instrument

avdeling

Start kl:

AmandaKornett/TrompetAspirant

14:00

KristianKornett/TrompetAspirant

14:25

HannahKornett/Trompet
Aspirant

14:50

KristineAlthornHovedkorps

15:15

Adrian

TromboneHovedkorps 15:40

Fredag

Instruktør

Georgy

Sted : Gult rom

 

 

Musikant

Instrument

avdeling

Start kl:

Fabian

Kornett/Trompet

Hovedkorps

14:00

Linus

Kornett/Trompet

Hovedkorps

14:25

Nikoleta

Kornett/Trompet

Aspirant

14:50

Alba Barytone Rekrutt

15:15

Ingrid

Kornett/Trompet

Hovedkorps

15:40

MarcusKornett/TrompetHovedkorps16:05
 AudunBarytonHovedkorps17:00

 

 

Hvis tidspunktet ikke passer er det fint om du spør en annen på listen og gir beskjed til korpset ved eventuelt bytte. All instruksjon foregår på gamleskolen, bortsett fra gymsalen. Husk å gi beskjed til instruktør hvis du ikke kommer til timen. Kontakt info finner du under fane Instruktører i menyen